Урок Пам'яті Чорнобиля
Оновлення стосуються як змісту, у зв'язку з появою нової інформації з розсекречених документів КДБ, так і формату - уроки будуть представлені сучасними відеороликами для всіх 11 класів на YouTube.
Група педагогів у партнерстві з Національним музеєм «Чорнобиль» та Європейським інститутом Чорнобиля, розробила оновленні матеріали та сучасний формат традиційних уроків пам'яті Чорнобиля для учнів з 1 по 11 класу.
За підтримки Українського культурного фонду група педагогів, у партнерстві з Національним музеєм «Чорнобиль» та Європейським інститутом Чорнобиля, провела роботу над оновленням дидактичного матеріалу Уроків пам'яті Чорнобиля. Оновлення, яких зазнала програма, стосуються як змісту, у зв'язку з появою нової інформації з розсекречених документів КДБ, так і формату - Уроки будуть представлені у цікавому сучасному відеоформаті.

26 квітня на сайті СhornobylLessons.com вчитель будь-якої школи України, зможе знайти "Урок пам'яті Чорнобиля", розроблений спеціально для кожного з першого по одинадцятий класи, та організувати його перегляд для своїх учнів.
ДІЗНАЙТЕСЯ ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО ЧОРНОБИЛЬ ПРОСТО ЗАРАЗ
В залежності від віку, в уроках розкрито не лише наслідки радіаційного забруднення, а й медичні та соціальні наслідки аварії на ЧАЕС, в яких сьогодні ми живемо і з якими будуть жити наші нащадки. У старших класах розглянуть й політичні передумови та вплив трагедії на становлення незалежної держави Україна.

Особливу увагу приділено її інформаційній складовій – пропаганді, фейкам та маніпуляціям з боку влади Радянського Союзу, які напряму вплинули на кількість жертв трагедії. Сьогодні інформаційна трагедія Чорнобиля повинна стати наочним прикладом в підручниках по інформаційній безпеці та кейсом для вивчення можливих наслідків гібридної війни в Україні.

Проєкт створюється за підтримки Українського культурного фонду, Національного музею «Чорнобиль», ГО «Європейський інститут Чорнобиля», ГО Освіторія.
Чому треба подивитися урок?
Вперше для школярів розроблено сучасний формат спілкування на цю тему. Дізнайтеся, чому вам та вашим дітям корисно подивитися цей урок!
60% українців навіть не знають дату аварії на ЧАЕС
Чому говорити про Чорнобиль взагалі важливо?
Аварія на ЧАЕС – трагедія всесвітнього масштабу, проте понад 60% українців не можуть згадати дату, причини й наслідки аварії. Про базові правила радіаційної безпеки, або норми радіації годі й вести мову.

Дослідження: https://mkip.gov.ua/news/3736.html

Тут ви знайдете новітні розсекречені документи щодо аварії:
https://uinp.gov.ua/elektronni-vydannya/knyga-chornobylske-dosye-kgb1 https://uinp.gov.ua/elektronni-vydannya/chornobylske-dosye-kgb-vid-budivnyctva-do-avariyi.
Дізнайтесь більше про Чорнобиль
Заповніть форму та отримайте матеріали уроку, дізнавайтесь про соціальні та культурні ініціативи Чорнобиля
E-mail
Імя
Телефон
Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
Контакти
chernobylinstitute (a) gmail.com
Made on
Tilda